O MNIE

Nazywam się Ilona Kowalska i od urodzenia jestem związana z Wrocławiem. Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i matką wspaniałych dzieci. Naszą rodzinę uzupełniają pies, kot i chomik. Lubie aktywność sportową: bieganie, tenis, wspinaczka wysokogórska.

Psychologia behawioralna jest moją pasją zawodową od wielu lat. Staram się rozwijać swoje umiejętności i wiedzę przez uzupełniające kursy i lektury. Doświadczenie zdobywałam w różnych miejscach, co poniżej wyróżniłam.

WYKSZTAŁCENIE

DOŚWIADCZENIE

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej we Wrocławiu.
W Fundacji pełni dyżury jako osoba pierwszego kontaktu, udzielając wsparcia osobom doświadczającym przemocy lub znajdującym się w kryzysie. Prowadzi również indywidualne konsultacje z osobami, które zgłaszają się po pomoc.

Ukończyła liczne szkolenia między innymi z zakresu interwencji kryzysowej, przeciwdziałania przemocy, zachowań autodestrukcyjnych i metod terapii czy pomocy psychologicznej. Swoje działania poszerza o prowadzenie grup wsparcia i ukończyła szkolenie na ten temat w Fundacji Rozwoju i Promocji Psychoterapii. Obecnie jest w trakcie rocznego kursu interwencji kryzysowej w Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
W Fundacji prowadzi również wewnętrzne szkolenia na temat pomocy osobom doświadczającym przemocy.